Pet Society

Další hrou, kterou si představíme, je tentokrát z dílny firmy Playfish a má název Pet Society. Jak už je z názvu patrné, bude se tu jednat o zvířátka a kdo si pamatuje na oblíbené Tamagotchi, má už jasno i o celé dnešní hře.

Po spuštění hry si vyrobíte své zvířátko podle fantazie a dáte mu nějaké roztomilé jméno. Vzhledem k nové době má zvířátko svůj vlastní dům, jehož místnosti představují jednotlivé úrovně hry. Ty si můžete navrhnout dle libosti a možností vašeho virtuálního konta. Doplňky nakupujete v nejrůznějších obchodech. Je tu téměř vše od potravin, přes květinářství až po luxusní butik. Peníze, které tu utrácíte, můžete vydělat sportem, závody, prodejem pohárů, za návštěvu svým zvířecích přátel a za jejich aktivitu.

Stejně jako Tamagotchi i vaše zvířátko má své potřeby. Vidíte je na stupnicích hladu, štěstí a hygieny. Tyto potřeby byste měli pokud možno udržovat nasycené.

Rybolov

Jednou z mnoha variant sbírání bodů, je například rybolov. Ten je tu velmi propracovaný. Ve své krabičce s věcmi najdete klacek, který považujte za prut. Alespoň do té doby, než se propracujete k jednomu ze tří lepších prutů a ke speciálním návnadám. Díky nim pak ulovíte neuvěřitelné množství druhů ryb, krabů, chobotnic, nebo třeba harampádí. Úlovek ale bohužel neprodáte. Můžete si ho vystavit doma v akváriu, nebo recyklovat a body směnit za odměnu.

Samolepky

Recyklovat se dá i spousta jiných věcí, například samolepky, které jsou ve hře nové. Ty si můžete posílat mezi přáteli a sbírat. Získat můžete 18 samolepek v každé s pěti kategorií. Tím se dostáváte postupně k lepším pohárům, které vám vydělají penízky. Ty samolepky, které se vám nehodí, můžete zrecyklovat.

Toto jsou pouze ukázky toho, co všechno se dá ve hře Pet Society dělat. Obojí ve hře přibylo teprve nedávno a přibývají stále nové a nové funkce a možnosti. V obchodech se objevují nové produkty na prodej a tak dále. Pokud vám hra zrovna nefunguje, pravděpodobně se nahrává nová aktualizace.

Návod a vysvětlivky ke hře najdete na oficiálních stránkách firmy Playfish, ale bohužel pouze v angličtině.