Roller Coaster Kingdom

Roller Coaster Kingdom je hra o budování zábavního parku, kterou si můžete zahrát přímo na Facebooku. Hru vytvořila společnost Zynga a patří k velicekvalitním hrám, které si můžete na Facebooku zahrát.

Jedná se o taktickou hru, či chcete-li strategii ve které je vaším úkolem vybudovat co nejlepší zábavní park, do kterého se budou návštěvníci rádi vracet. Vašim úkolem je tedy vytvořit dokonalý lunapark, přijímat zákazníky, uspokojit jejich tužby a přání a vypravit je zase zpátky domů. V této hře vše záleží na „přátelích“ neboli „sousedech“. Ty nejjednodušeji seženete, pokud se podíváte na oficiální fanklub této hry přímo na Facebooku a přidáte si do přátel někoho z těch lidí, kteří zde píší: „Add me!“ nebo „Add me please, I need new friends!“. Takový lidé určitě hru také hrají a tak budete mít postaráno o nové „sousedy“.

Poté již stačí jen přijímat autobusy s návštěvníky. Je důležité vědět, že existuje několik typů autobusů – studentské a turistické. Chudí studenti ve vašem parku moc neutratí a budou šetřit kde se dá. Proto se snažte zajistit si a přijímat spíše velké, modré Tour Busy, které vám zanechají v parku opravdový balík a vy tak budete moct koupit větší park, lepší a zajímavější atrakce a návštěvnost se bude zvětšovat.